Když ze svého života vytrhnete někoho, kdo pro vás hodně
znamenal, jste to vy, kdo prohrál.
Aaron Hass


Blog každého by měl být jeho svět,
svět ve kterém není mezí,
kam by měl vložit část svého srdce.

Doufám,že mě se to povedlo alespoň z části.
Takže pokud se vám nějaký článek bude zamlouvat,
neváhejte komentovat,kritizovat a zase se někdy vrátit.

Bree (autorka blogu)To všechno kvůli škole...

6. ledna 2010 v 19:07 | Bree |  Útržky ze života
V poslední době jsem zase strašně unavená, ještě jsem si ani pořádně nestihla zvyknout na to,že už je zase škola a musím vstávat brzo, navíc budu muset vstávat ještě dřív, protože mamce posunuli ranní směnu o hodinu dřív, navíc dělá ještě na odpolední a to se domů vrací až po desíté.Mě tedy nezbívá nic jiného než hlídat ségru, protože můj milovaný tatínek rozvázal svůj pracovní poměr a kvůli nové práci bude třeba na týden úplně někde v háji. Když bude mít mamka ranní budu muset vodit ségru do kšoly, to by nebyl takový problém kdyby chodila na tu samou co já, ale to ne.. ta totiž musí chodit do školy,autobusem na úplně opačnou stranu, takže milá Bree bude muset vstávat už v pět hodin aby všechno stíhala.

Jinak se to i docela dá, jenom.. už mě ta zima nebaví, mám ráda sníh, né že ne, ale nejvíc se mi líbí pěkně v teplíčku při pohledu z okna.
Dneska jsme byli se třídou po ,,dlouhé" době o5 v divadle (cikánské kořeny/í)- byl to balet... ale nepředstavujte si Labutí jezero, protože tohle bylo úplně něco jiného.. a mě se to strašně líbilo. vážně, nejde to popsat, to by jste museli vidět.. jak Romeo a Julie.. jinak nevím. něco podobného, ,,Julie" jako běloška v nějakém gagu či co to bylo a ,,Romeo" jako cikán... no prostě láska,kterou ze začátku vůbec nikdo nechápal, pak ,,Romea" zabili, jeho strážný anděl ho oživil, a hned po svatbě zase nedopatřením ,,Julii" zabili ,,její vlastní"... nejlepší byl ale asi ,,Romeúv" sen.. který mu v hlavě vytvořil jeho anděl, aby se mu lépe vyspalo z kocoviny(co jsem alespoň já pochopila) ... byla to lehce erotická scéna ve vaně.. nevím, tak celkově se mi to líbilo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shadows & Illusions Shadows & Illusions | Web | 9. ledna 2010 v 10:16 | Reagovat

Já osobně sníh a zimu moc v lásce nemám, ale ráda koukám z okna v noci na tu třpytivou clonu, co e venku,a le to je jediné, co na ziěm vážně miluju:o)
Jinak doufám, že to ranní stávání zvládneš:) Držím palce.

2 Lily Addams Lily Addams | Web | 10. ledna 2010 v 15:52 | Reagovat

já mám zimu docela ráda a směju se jak se vůli sněhu ostatní vztekají a nadávají...a dvakrát za týden musí vstávat v pět, je to šílené...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama