Když ze svého života vytrhnete někoho, kdo pro vás hodně
znamenal, jste to vy, kdo prohrál.
Aaron Hass


Blog každého by měl být jeho svět,
svět ve kterém není mezí,
kam by měl vložit část svého srdce.

Doufám,že mě se to povedlo alespoň z části.
Takže pokud se vám nějaký článek bude zamlouvat,
neváhejte komentovat,kritizovat a zase se někdy vrátit.

Bree (autorka blogu)Překvapila jsem sama sebe.

1. března 2010 v 20:39 | Bree
Tk to učení nakonec k něčemu přeci jenom bylo.Ha, na školním kole Bio.Olympiády jsem měla 62 bodů ze 75, což je docela paráda,ne? xD takže mě čeká okresní kolo týhle a ještě Češtinářský..ooo to je smutné!
Ze zemáku mě vytáhla k tabuli v pátek a kupodivu,dostala jsem za dva, čemuž jsem se úplně divila.
Prostě jednodušše řečeno, škola mi dává zabrat,tak jsem se konečně donutila k tomu vám napsat alespoň dnes... a jak koukám skomírá to tu pěkně, za únor jsem přidala pouhých 6 článků,takže kdo má náladu na to číst utrpení minulého týdne,prosím :-)

Tak ,kde začít? Vůbec si totiž teď nedokážu vybavit,co,že se minulý týden stalo. Dny mi začínají splývat dohromady, a ono není divu když je každý den skoro stejný. Mívám každou chvíli takovou tu divnou náladu,ale nejsem sto to někomu vůbec oznámit,prostě dělám jakoby bylo všechno v pohodě. A za hodně věcí muže taky K♥ , je fajn, když sme sami... všechno v pohodě,ale v kolektivu se až příliš nechává strhnout davem. Ale já se svýma náladama nechci obtěžovat okolí,vždyť každý má svých problémů dost a já můžu říct s klidem,že mám jeho,že ho mám ráda a on to má stejně,nebo alespoň tak mi to přišlo minimálně v sobotu,když sme byli venku,ten pocit tak příjemně hřál. A snad by hřál dál,,nebýt toho davu".
Mimoto, v úterý jsem byla s L. na první lekci zpěvu v ZUŠce, a úplná paráda, vybírala nám písničky,které budeme zpívat společně ale i ty které budeme zpívat každá sama, i když zatím spíš jenom lidovky, na kterých se prý nejvíc naučíme,pak přejdeme k muzikálům a dalším,prostě k jakým budeme chtít. A tak se stalo,že mi mimo jiné vybrala písničku Sen od Erika a Barbary... ale mám takový pocit ,že se trochu přeslechla,protože tohle nemůžu nikdy vyzpívat. Nebo mám tak nízké sebevědomí?
Vzpomínala jsem na tábor a docela se nasmála při prohlížení všech těch fotek a vybavení si některých rozhovorů a hlášek, taky jsme to docela do podrobna probrali s jedním kámošem odtamtud. To mi zase připomíná ten fakt,že se nemůžu dočkat prázdnin.
Bree
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kermisee Kermisee | E-mail | Web | 2. března 2010 v 6:28 | Reagovat

Téda...tak parádička, jo?
Já chci taky umět zpívat :-( :D to moje krákorání se nese celým barákem, přes úžlabinu až na druhu stranu vesnici..ještě si nikdo nestěžoval (dokonce mě chtěl jeden tramp vzít s sebou k táboráku...) ale myslím, že si ze mě dělal prdel :-D
Blahopřeji k úspěchům na olympiádách a držím dál pěstičky do okresních kol ;-)

2 Dullsinea Dullsinea | Web | 5. března 2010 v 22:17 | Reagovat

Každý občas překvapujeme a to i samy sebe. Je to prostě tak dáno no:D Jo a ty olympiády...páni...hodně štěstí přeju ;-)

3 Shadows & Illusions Shadows & Illusions | Web | 6. března 2010 v 16:22 | Reagovat

S těmi dny...Víš, já se nikdy neorientovala v dnech, v měsících ani v čase... A proč? protože nelítostný stres mě doprovází už dlouho...
Jinak dokážeš všechno, na co si vzpomeneš i vyzpívat tu písničku, jen zahoď obavy do kanálu, jako klíče a jdi s hlaovu vztyčenou:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama