Když ze svého života vytrhnete někoho, kdo pro vás hodně
znamenal, jste to vy, kdo prohrál.
Aaron Hass


Blog každého by měl být jeho svět,
svět ve kterém není mezí,
kam by měl vložit část svého srdce.

Doufám,že mě se to povedlo alespoň z části.
Takže pokud se vám nějaký článek bude zamlouvat,
neváhejte komentovat,kritizovat a zase se někdy vrátit.

Bree (autorka blogu)Tady je někdo asi hodně natvrdlej.

8. března 2010 v 17:13 | Bree |  Útržky ze života
Hoodně natvrdlej,ale já to nejsem. V tuhle chvíli a vlastně celý život jsem já ta najivní, né natvrdlá. Natvrdlý je ON, a doufám,že z mého zarytého mlčení a ignorování jeho osoby pochopil,že je mezi námi konec,nemám totiž tu sílu vpálit mu to do očí,a takový srab abych mu to napsala taky nejsem,tak volím zlatou střední cestu. Ale řekněte sami, kdyby sme s někým chodili a pak zjistili,že se oblejzal s jinou, nenaštvalo by vás to? Vážně nevím co jsem od tohohle vztahu čekala, co jsem čekala od něj !?

A tak prostě zase můžu každý ráno vstávat s pocitem,že jsem sice sama,ale volná.
Ve škole to jde z kopce čím dál tím víc. Z jedniček jsem nějak sestoupila na dvojky a trojky,jasně ona by to nebyla žádná taková tragédie a nemuselo by to tak být kdybych se dokopala k tomu abych něco dělala,ale to já prostě ne! *tired*
Nekonečný víkend,prázdniny... léto. To bych potřebovala jako sůl. Protože když né jiné dny tak alespoň ty víkendy si užít dokážu.
Po dlouhé době jsem byla zase jednou venku s N., sedli jse si do kavárny popíjeli ledový kafe se zmrzlinou a pořádne se něčemu smáli, tohle povídání s ní mi abych řekla pravdu docela chybělo. Protože po tom co mi udělala minulí rok, a áno ona je ta holka od které se ON nechal, i když prostě řekla že to bylo kvůli tomu aby zjistila co je vlastně zač, a tak jsem z jedné stránky vlastně ráda,protože nechal se od ní,nechal by se i od jiný... a i po podrazech od ní z minulého roku v ní prostě nemám už tak velkou důvěru,ale máme si pořád tak nějak co říct. Vždyť jsme byli BF přes tři roky.
Nakonec jsme zase s celou partou zkončili u Vlka, ze kterého nás div nevyhodili kvůli tý obří ceduli ,,Vstup od 16ti let" co mají do dvěří, přitom jim to nikdy nevadilo. Prostě se tu někdo špatně vyspal. No dopili jsme čaj a vyklidili pole. Prostě přesunuli sme se do jiný, tam je alespoň teplo a znají nás tam.
Víkend super... jen přežít týden.
Nějak se ale ze všeho musím vylízat, protože CHCI (a že bych toho chtěla hodně) jít 29.5. s K. na Útulek fest a máti řekla ,že jestli budu dál nosit trojky ať zapomenu..a pak je tu ještě ta věc,že 24.5. jedeme na cyklisťák a vracíme se právě v ten den kdy fesťák je.. ale to by ani tak nevadilo,beztak bude do dvou do rána...
Jsem na všechno zvědavá..to jo xD
Bree
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kermisee Kermisee | Web | 8. března 2010 v 17:28 | Reagovat

Láska je svině..poblouznění a zamilovanost aspoň tolik nebolí..zvláště, když diotyčný je DEBIL!
Jsem ráda, že jsi si s ní užila pěkný den..doufám, že fesťák a tak vyjdou :-)
A...dávej na sebe bacha, jo? :-)

2 Lily Addams Lily Addams | Web | 14. března 2010 v 11:23 | Reagovat

také bych to asi dotyčnému nedokázala říct do očí...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama