Když ze svého života vytrhnete někoho, kdo pro vás hodně
znamenal, jste to vy, kdo prohrál.
Aaron Hass


Blog každého by měl být jeho svět,
svět ve kterém není mezí,
kam by měl vložit část svého srdce.

Doufám,že mě se to povedlo alespoň z části.
Takže pokud se vám nějaký článek bude zamlouvat,
neváhejte komentovat,kritizovat a zase se někdy vrátit.

Bree (autorka blogu)Tzv. bezstarostná nálada.. i když!?

22. dubna 2010 v 17:33 | Bree |  Útržky ze života
Tak jsem se zase jednou rozhodla napsat velmi smysluplný článek. Dny utíkají jako voda a já se pomalu,ale jistě dostávám do tzv. bezstarostné nálady. Nějak nemám co řešit a jsem za to ráda. Ale příjde mi,že to zase nejsem já,protože řešení problémů, těch mých nebo ostatních,ke mě už prostě nějakým způsobem patří.
im-sorry.blog.cz
( Bree zase jednou vzala foťák do ruky)


Jako by se to období,kdy se každému něco kazí pomalu vytrácelo,nebo to ti lidé prostě už nemají sílu řešit. Jak kdo... lidé o kterých se nebojím říci,že jsou mými přáteli,ti o kterých to vážně říci můžu a teď mám namysli přátele ,,z reality" se naštěstí taky začínají pomalu vracet do pozitivní nálady. Neb skoro všechny trápily problémy s láskou a to první máj teprve příjde. Kerm bude dělat,nebo mám dojem už i dělala příjimačky, tak se na blogu moc neukáže a já tak nějak nemám co číst. Shadow momentálně taky není bez problému a mě je to upřímě líto, také právě díky ní jsem si vzpoměla na minulý rok,na babičku,kdy mě trápilo něco podobného,dalo by se říct :-(
Kam se poděli všichni mý blogový přátelé? Alespoň,že jste mi děvčata zbyli vy dvě :-)

Mimoto,když už jsem zmínila první máj, tak na ten už mám plány jasné.Den předtím, na čarodějnice k nám přijede K. , sice to ještě není pořádně dohodnutý,ale já myslím,že to výjde....musí. A jak nás znám,nudit se rozhodně nebudeme. A druhý den na to, mám slíbeno,že pojedu s taťkou do Chabařovic na moto sraz, nejedete někdo? Konečně zase jednou provětrám glády♥.

Ještě přežít zítřek... ale tak pátky se dají vždycky nějak přežít,pokaždé je to stejné,člověk se nemůže dočkat,kdy už z tý školy vypadne. Původně jsme měli jít se Z. ke koním,ale nakonec to nevyšlo,protože jí to její táta zakázal, prý proto,že teď není vůbec doma. Jasně,tak když má pionýraa nebo jede za tím svým,popřípadě přijede on zaní..tak to se pak člověk nesmí divit. Tak hold jindy.
A v sobotu jdu já K.,Z.,M. a naše třídní,která nám sehnala zlevněný vstupenky do divadla na Pucciniho LA BOHÉME tak jsem zvědavá. Určitě napíšu nějakou ,,minirecenzi" nebo tak :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shadows & Illusions Shadows & Illusions | Web | 24. dubna 2010 v 11:12 | Reagovat

No vidiš já byla skoro bez problémů do teď (když nebudu počítat ty prkotiny;)). Asi jsme si to holka vyměnily:D. Ale tak problémy přijdou a za chvíli zase odejdou... Se mnou si starosti dělat vážně nemusíš, jsem přece už velká holka stejně jako Ty ;). Každopádně mně zase mrzí,že se Ti ztratili blogoví přátelé, ale i přesto doufám,že neuvažuješ o zrušení blogu!! Jestli ne, super, jestli ano rychle na to zapomeň! :) Neměla bych,co číst ;)

2 Shadows & Illusions Shadows & Illusions | Web | 24. dubna 2010 v 12:38 | Reagovat

Tak na to rychle zapomeň opravdu!:) Ono, mě osobně jsi velmi milá, ráda sem chodím i několikrát za den,zda-li něco nepřibylo:) Ono, stejně tenhle blog Ti zajisté přirostl k dušičce,takže by Ti určitě chyběl :)

3 Mary Mary | Web | 24. dubna 2010 v 21:37 | Reagovat

Bezstarostná nálada, no tak to bych tak nějak taky mohla říct, že mi nastává, známky ve škole vyřešený, teď už stejně nic neopravím, jak jsou maturity a venku začíná být nádherně, a když svítí sluníčko, tak se pořád musím usmívat a nedokážu bejt zpruzená xD,,,no...a tak, můžeš zajít někdy i na můj blog, přečíst si něco xP

4 Mary Mary | Web | 24. dubna 2010 v 22:35 | Reagovat

No další články přibudou zs o víkendu, na pc přes týden nejsem, jak jsem na intru tak se na počítač ani nedostanu xD ale budu ráda když se zase stavíš x¨);)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama