Když ze svého života vytrhnete někoho, kdo pro vás hodně
znamenal, jste to vy, kdo prohrál.
Aaron Hass


Blog každého by měl být jeho svět,
svět ve kterém není mezí,
kam by měl vložit část svého srdce.

Doufám,že mě se to povedlo alespoň z části.
Takže pokud se vám nějaký článek bude zamlouvat,
neváhejte komentovat,kritizovat a zase se někdy vrátit.

Bree (autorka blogu)Gothic

Goth Community

7. května 2010 v 17:45 | Bree


Blog na který by se měl podívat každý kdo se o gothic zajímá. Ten kdo o něm ví jak málo tak hodně, ten který by se o něm chtěl dozvědět.
Klub do kterého jsem byla přijata a do kterého můžete být přijati i vy,pokud splníte podmínky pro přijetí. Stačí mít aktivní blog se zaměřením a gothic minimálně v jedné rubrice,samosebou s vlasními,ne kopírovanými, články.
Za zkoušku nic nedáte a minimálně se dozvíte spoustu zajímavých a hlavně pravdivých informací.


,,Gothic metal" do gothické subkultury nepatří.

5. května 2010 v 19:29 | Bree
Většina lidí,co o Goth slyšeli málo,nebo se o ní teprve začínají zajímat se marně domnívají,že gothic metal (tedy krásné vokálisty v doprovodu elektrických kytar ale i houslí a podobně) je gothická hudba. Jenomže to je právě ten omyl.

Gothic líčení

8. srpna 2009 v 18:58 | Bree
Už strašně hodně dlouho nepřibylo v této rubrice nic. Hodlám to napravit. A s jakým tématem? To už musí být každému podle nadpisu jasné. Tento článek se bude zabívat gothickým líčením.

,,Mutace" Gothické subkultury.

26. dubna 2009 v 19:45 | Bree
1) Batcaver

Batcave byl noční klub uprostřed Londýna. Je považován za místo zrodu anglické gothické subkultury. Odtud pochází termín ,, Batcaver" jako označení pro fanouška původní gothic rockové hudby, teď fanouška old schoolové hudební subkultury.
Mnoho prvků dnešní módy co se subkultury týče je inspirováno právě imagí skupin , které v Barcave hrály.Siouxsie & the Banshees, Christian Death...
Roztrhané silonky, loga různých deathrockových kapel, více nebo méně výstřední make up.
Více(další) pod perexem.


Nikoho nezajímá co šíří ,hlavně že má vysokou návštěvnost na svém blogísku.

19. dubna 2009 v 17:40 | Bree
V dnešní době je čím dál tím těžší najít na internetu pravdu o jednotlivých stylech. Nemůžu říct , že je to tak u všech stylů, ale co se týče Gothické subkuptury je hodně těžké najít na internetu skutečnou pravdu o tom co tenhle styl vlastně je.
O Gothic se zajímám už delší dobu , jak můžou vědět ti co můj blog navštěvují pravidelně.Když jsem na tuhle subkulturu narazila poprvé, zaujala mě a já chtěla vědět víc. Začala jsem hledat na internetu nejrůznější informace, které by se Gothu týkali alespoň trochu. K mojí smůle jsem, ale skoro pokaždé narazila na sebepoškozování, gothic metal a temnotu. Hledat ,jsem ale nepřestala. Skoro na každém blogu jsem nacházela jenom další informace podobného typu.Později jsem začala pročítat i komentáře u jednotlivých článků, kde někteří psali, že s tím co uveřejňují a navzájem od sebe kopírují nemá Goth nic společného. Nedalo mi to, nevěděla jsem komu bych měla věřit a proto jsem hledala dál. Chtěla jsem zjistit pravdu o tom co je ten styl co se mi tolik líbí zač.
Články toho typu , že se jako Goth musíte narodit mi přišli trochu přitažené za vlasy. O tom, že si stačí jenom namalovat pusu černou rtěnkou a dát si trochu světlejší make-up jsem pochybovala taktéž. Pročítala jsem tedy dál různé hádky (vyměňování nározů) o tom co je Goth doopravdy a zjistila konečně tu vytouženou pravdu. A také to, že většinu dnešních teenagerů (sebe doufám počítat nemusím) nezajímá co na svých ,,blogíscích" šíří , ale hlavně že mají vysokou návštěvnost. A nakonec začnou těm nesmyslům i věřit a budou se s vámi o tom hádat tak dlouho, že vám nezbude než je nechat napokoji a dál je neřešit, protože si stojí za tou jejich ,,pravdou" a nenechají si nic vysvětlit. Jsou tu, ale také světlé vyjímky , které nejdřív v tyto nesmysli věří , možná je i šíří dál, ale jakmile jim někdo napíše jaká pravda je doopravdy ,snaží se svojí chybu napravit a nechají si všechno vysvětlit ,protože je zajímá pravda o tom stylu , který se jim tolik líbí. Pravdu o stylu a hudbě která je tolik fascinuje. Jako jsem tu pravdu chtěla najít já.
 
 

Reklama