Když ze svého života vytrhnete někoho, kdo pro vás hodně
znamenal, jste to vy, kdo prohrál.
Aaron Hass


Blog každého by měl být jeho svět,
svět ve kterém není mezí,
kam by měl vložit část svého srdce.

Doufám,že mě se to povedlo alespoň z části.
Takže pokud se vám nějaký článek bude zamlouvat,
neváhejte komentovat,kritizovat a zase se někdy vrátit.

Bree (autorka blogu)Útržky ze života

Pouštění skořápek se svíčkou po vodě.

17. prosince 2009 v 18:09 | Bree
Zdravím. Dneska mám už od rána takovou divnou náladu, chvíli jsem veselá a hned na to bych všechny zavraždila. Ve škole už se moc neučíme, spíš hrajeme kufr AZ-kvíz nebo šibenici, jak kdy a v jakém předmětě. Fyzikář si totiž výklad nové látky neodpusit stejně jako učitelka na zemák,která nám slíbila na zítřek zkoušení. Z dějepisu nám učitelka nadělila k Vánocům známky z písemky, ze které mám naštěstí za jedna. Uff...
O hudebce jsme si pouštěli koledy na CDčku, zpívali, rozkrajovali jablka, házeli bačkorou a pouštěli skořápky po vodě. Jediná moje bačkora a ještě jedný holky ze třídy, ukazovala ven ze dveří. A co to vůbec znamená? Mám štěstí a nebo smůlu? To už si nějak nepamatuju,ale pochybuju,že bych se měla za rok vdávat,nebo vyrazit do světa.
Jediná moje skořápka se nepřidala k žádné skupině ani neutvořila pár jako ty ostatní, né žeby plavala úplně někde mimo. Ale rozhodně pohromadě s těmi dalšími neplavala. Jenom... jakoby se prostě držela opodál, ale na dohled...tak.. a to mi na náladě moc nepřidalo.
Bree

Za dveřmi máme Vánoce.

10. prosince 2009 v 15:41 | Bree
Tak, dneska nějak nemám náladu být na PC, ale chtěla jsem vám napsat. Všechno je v poslední době divný... úplně, nemám proč se těšit na druhý den a proto přežívám jak můžu. No... když jsem měla zaracha nedokázela jsem si představit co budu dělat bez PC ,ale teď je to docela pohodička, prostě když na něj můžu, tak se mi najednou ani nechce tu být :-) . Ale zároveň mám tu potřebu vypsat se, i když nenacházím ta správná slova, já jsem úplně zapoměla na svůj styl psaní, na to jak jsem se vždycky dokázala vypsat ze svých poditů a teď. najednou nic. Tak, doufejme ,že se to zlepší.. příjdu si totiž,docela prázdná...
A abych nezapoměla , chystám nový desing . Jinak na fotce máte kocourka mojí milované sestřičky, focený je to pvní den ,kdy u nás byl. No a jaksi mi asi 4× vyjel po foťáku, teď je z něj pořádnej mazel :-) ... Nu nic, jdu se učit zítra píšem hned ze dvou předmětů , potom si půjdu číst a možná večer příjdu zase na chvíli sem podívat se zase na blogy k vám :-)
Loučím se, Bree

Otáčím další stránku v kalendáři.

9. prosince 2009 v 14:47 | Bree
Ahoj, už kolikrát od neděle jsem vám chtěla napsat,ale vůbec nebyl čas. Mám v plánu hodit vám sem jednu úvahu na téma,,Moje oblíbené místo... psali jsme slohovku no xD a já jsem z původního líčení udělala úvahu.
Týden co týden otáčím stránky v kalendáři a zjišťuji,že čas strašně rychle utíká. Jsem zato ráda, protože mám pocit jako by se mi v poslední době nevedlo vůbec nic. Linda se na mě vykašlala, ve škole mě to nebaví,chodím tam jenom proto ,že musím. Linda je pro mě vzduch, prostě jí přehlížím a to i když stojí hned vedle mě a mluví o mě ve zlém,ještě schválně abych jí slyšela- těžká ignorace. Bavím se s Nikolou, Kikinou a Zlatkou a neřeším to.
Ale zároveň nechci aby mi ten život rychle utekl, jo těším se do prváku i když tvrdnu teprve v osmičce. Jenomže si nedokážu představit,jaký to bude bez všech těch mých lidiček ze třídy a to i když mi lezou někdy pořádně na nervy- mám je prostě ráda, no a vás samosebou také :-*
Pp,Bree

To je prostě život.

6. prosince 2009 v 16:52 | Bree
Víkend začínal víc než slibně. S Lindou jsme byli ve městě,courali po Fóru a podobně. Večer jsem se ještě se všema domluvila na sobotě věčer ,kdy se mělo jít ven. Pohoda všechno domluveno. Druhý den ráno jsem zapla komp, chtěla jsem se domluvit s Lindou na odpoledne kdy jsme mohli jít ven. Nemohla a zeptala se mě jestli by s náma večer nemohla jít i Jana. Celá udivená odepíšu ,,Jana..?" protože to byla její nejlepší kámoška,ale pohádali se.. prý se jí omluvila na to jsem už dokázala napsat jenom ale a tři tečky. A Linda už musela jít. Neřešila jsem to a domluvila jsem se na odpoledne s Elis když Linda nemohla. Jezdili sme sem a tam autobusem, no objeli jsme Skalku i celej Kameňák, potom jela se mnou k babičce, tam sme chvilku byli a pak už jsme šli na domluvený sraz.

Samosebou Linda tam přivedla i Janu... celkem nás tedy bylo sedm. Ale Linda s Janou se na nás vykašlali a šli pryč. Prý jsem si jí vůbec nevšímala... no a napsala mi že ta nej už je zase Jana a né já.. takže docela velký obraty. Krom toho to byl ale docela povedený večer, stihli jsme vypít dvě flašky Squashe za čtvrt hodinky a pak už jsme se jenom bavili a lítali po sídlišti...

Už aby byl víkend.

3. prosince 2009 v 17:10 | Bree
Zdravím vás přátelé xD Pár dní jsem se neozvala a už tu máme prosinec co? Je to děsný jak ten čas letí. Týdny ve škole přežívám a nejlepší jsou stejně víkendy. Už nedřepím věčně doma jako dřív, ale jezdím do města za kámoškama a tak. Už jsem si vám někdy stěžovala,že tady, kde bydlím nemám vůbec žádné vrstevníky.. no pravda, nemám ,tak alespoň,že můžu za těma svýma zlatama zajet do města. Většinou lítám s Lindou, ale na tenhle víkend jedu k babičce(která tam bydlí) tak jsme se domluvili ještě s dalšíma lidma ze třídy a v sobotu jdeme ven všichni, njn provokovat čerty znáte to. Pokud něco vymyslím, tak vám sem něco předpřipravím, takže si tu určitě budete mít co přečíst i když já tu nebudu :-)

Kdyby se člověk nemusel učit- bylo by snad i líp.

30. listopadu 2009 v 17:18 | Bree
Tak ale nebudu si stěžovat. Konečně si tatínek zrušil zákaz na PC, takže mě tu teď uvidíte o hodně častěji, ale stejně bude trav než se všechno vrátí do starých kolejí. Hold jsem si na ten život bez kompu zvykla natolik, že teď pořádně ani nevím co tu mám dělat a většinu času trávím jenom na icq. Zvykla jsem si, začala chodit víc ven (né že by to přes týden šlo), přečetla spoustu knížek(Lenka Lanzcova) a učila se i když v poslední době moje schopnosti ve škole značně upadají- nebaví mě to. Ale pořád se jakš takž držím. Nicméně, sem hodlám chodit častěji a přidávat články, nejčastěji recenze jak k filmům tak ke knížkám( mimoto-omlouvám se že to nebude jenom fantasy a pod. v poslední době jsem si oblíbila dívčí romány a nemůžu si pomoct). Jinak se mějte bobani.

Vaše, Bree.

Nadpis je bohužel povinná položka- ale tak co xD

19. listopadu 2009 v 18:14 | Bree
Úplně umírám, ale vidíte? Jsem tu.. divím se,ale tatínek je v poslední době vážně nějakej hodnej.
A jak bych schrnula ty dny kdy jsem tu nebyla? Tak to ani pořádně nevím, stalo se toho tolik a zároveň vlastně vůbec nic.
Ale zase se prokázalo to, jak jsme všichni od nás ze třídy děsně vyspělí xD Tak ono pinkání si s nafouknutým kondomem o hodině českého jazyka je asi hodně divný co. Hlavně když si kvůli tomu učitelka mohla vykřičet hlasivky aby jsme si konečně ráčili všimnout,že už je ve třídě,že.
Zítra píšeme ze zemáku a z němčiny a já mám víc než dojem že to projedu, učím se a do hlavy mi to stejně neleze. Chce to pauzu.
Víkend by mohl být docela nabitý, jedu k babičce,ale stejně budu lítat venku s ,,partou".. no postě se někdo najde kdo by ven šel xD
A s Nikčou plánujeme znovu navštívit Fórum (ještě ,že ten obchoďák postavili xD)

Bye. ... no a mohla bych předpřipravit nějaké články ne? Nevím na kdy a kolik, ale něco málo vám slíbit můžu :-)

Tak už jenom měsíc a devět dní.

15. listopadu 2009 v 12:48 | Bree
I když je to docela dlouhá doba, o proti tomu co už jsem vydržela vážně paráda. Bohužel nemám moc náladu vypisovat sem všechno co se zatu dobu stalo. Ale něco málo jsem přeci jenom zjistila, a to ,že lidi se vážně dokážou změnit za hodně krátkou dobu. A nemusím se dívat jenom okolo sebe protože i já sama jsem se hodně změnila.
Taky jsem byla na otvíračce Fóra (nový nákupní centrum ve městě) a mám novou mikču, s Linduškou sme si koupili stejnou. Jo , nebojte mi víme že jste trapný, ale nevadí nám to.
Linduška- ona mi prostě strašně přirostla k srdíčku za kratičkou dobu. Známe se dlouho,ale teď se prostě dokážeme bavit víc o různých věcech. Vůbec si nelezeme na nervy... nevím prostě dokážeme najít tu rovnováhu. Ona mi teď hodně pomáhá, hlavně tím, že mám někoho s kým můžu jít ven, někoho kdo neřeší to jak jsem se změnila a pořád mi to nepředhazuje. Ani to neví, ale prostě jsem jí vděčná.

Pokusím se konečně něco udělat stou slibovanou rekonstrukcí xD Tak se těšte lidičky moje zlatý :-)

Tak už se to lidičky krátí.

27. října 2009 v 17:02 | Bree
Ahoj, když už mám trošku času a papínek mi za dobré známky dovolil zapnou kompa. Řekla jsem si ,že je na čase zase pro jednou zavítat na blog. No tak mě tu máte. Jestli čekáte dlouhý článek se vším co se stalo za tu dobu co jsem tu nebyla. Tak vás asi zklamu, protože se toho stalo tolik, že bych na spoustu věcí zapoměla, nu možná až se vrátím ,,naplno" jak se říká, tak napíšu pár vzpomínacích článečků, aby jste alespoň věděli. A ani vám nemůžu pořádně napsat jak jsem se měla nebo jak se mám, protože za tu dobu se to změnilo strašně mockrát, byla jsem na dně, byla jsem šťastná, prožila jsem pár dnů kdy bych nejradši vybuchla (znáte ten pocit když si myslíte ,že jste úplně k ničemu), ale zase jsem prožila i spoustu báječných chvil. No co dodat už se těším na 24. prosince, a né jenom proto ,že budou Vánoce.

Bye

Asi ste mě tu tak brzy nečekali co?

29. září 2009 v 18:44 | Bree
No ale zklamu vás rovnou, opět jsem tu jenom tak vyjímečně, musela jsem si udělat referát a můžu tu být až do osmi. Pak mě čeká Ordinace, spánek a ta mučírna(ústav,kravín,pohřebiště..)- škola.
Mimoto,už je mi dá se říct jedno jestli sem chodí někdo kdo mě zná osobně. Co na tom, vždyť sem beztak píšu to, co oni vědí... I když jak kdy no xD.... a plánuju taky velkou rekonstrukci. Takže pokud se sem někdy dostanu, počítejte s tím,že se pokusím předělávat blog a možná vám nenapíšu. Bude to tu trošičku rozhrabané, ale snad to k něčemu bude. Takže tímtoa omluvou vyhlašuji (až do odvolání) :

Velkou Rekonstrukci blogu!!!

Jednou mi dal trest , tak ho nezruší.

25. září 2009 v 18:58 | Bree
Ano vážění čtete dobře xD... To že jsem se tu dneska objevila je světlá vyjímka. Ale na Vánoce jsem tu jako na koni. Táta se úplně vyžívá v tom, že budu s radostí zpívat Štedrý večer nastal. xD Ale dneska mi dovolil sem jít. Alespoň ,že tak.. a věřím ,že do těch vánoc se sem určitě ještě párkrát dostanu. Předpřipravím pár článků. Snad i jednu jednorázovku, kterou jsem sepsala když jsem nev¨¨měla co dělat. Když se přemůžu, možná sepísu i nějakou tu recenzi, protože jsem přečetla nespočet knížek a dívala e na samé filmy... teda krom toho ,že jsem se učila.. a zatím nemám v Žákajde ani jednu horší známku než je za 2. Chtěla bych toho říst tolik, ale času je tak málo. Tak .... jdu na ty články a pak když zbyde čas určitě napíšu něco co se dělo za ty tři nedělě, nebo jak je tu dlouho, co jsem tu nebyla.

Tak jsem přežila první týden.

4. září 2009 v 15:33 | Bree
Myslím,že tak ještě měsíc si na tu školu zvládnu stěžovat v každém druhém článku. No a potom zase tak v každém pátém xD. A ono vlastně není ani nějak zvlášť hodně věcí co chci napsat.
Ségra dostala k svátku kotě, no a jasně že sem neposlechla to,že mi mamka řekla abych za ním nešla (bylo na verandě) aby neuteklo že... no ale já chytrá si prostě nedala říct. Šup a Tomíček utekl rovnou k dědovi a zalezl za stěnu, takže to tatíček musel odtáhnout ,že.. dostala sem pořádnýho sprda a výhružku ,že ne na PC nepodívám hodně dlouho.

První a druhý den v tom ústavu s názvem : Škola!

2. září 2009 v 16:23 | Bree

Omg lidičky .. všichni se zbláznili.. odpoledka v pondělí nebo v úterý? (co tejden se to bude střídat). Já snad zešílím, né já byla zvyklá na luxus odpoledek jednou za čtrnáct dní a v pátek jenom pět hodin.. ale teď je to jaksi jinak. Do třídy k nám přišla nějaká nová holka, jo dneska už jsme si docela pokecali a sedla jsem si s ní na němčině.. nás šmejdi rozdělili na dně skupiny, takže na ájinu mám Kratochvílku a na němčinu Siemensku (tak jí jenom říkáme xD). A jako D. N. i K. jsou v tý druhý skupině co má na němčinu Smolíkovou a na ájinu Poláka.. hej já chci za nima.. ale co nadělám , nu. Ten rok to přežiju, doufám že ten příští to vymyslej jaksi, líp... i kyž u nich nevím....
Dneska byl úplně blbej rozvrh , no né jenom dneska celej tejden je divnej.. a každou středu máme skoro jenom samí jazyky... no vypadá to asi takhle : Ájina, chemie, čeština, němčina,matika, cvičení z češtiny(nesnáším Grrr.. já chci druhý pololetí, já chci informatiku) .... a zítra budu muset přežít zemák,fyziku a dějepis.. pak si ani nevzpomínám co ještě máme.

No uvidíme... zatím bye bye.
 
 

Reklama