Když ze svého života vytrhnete někoho, kdo pro vás hodně
znamenal, jste to vy, kdo prohrál.
Aaron Hass


Blog každého by měl být jeho svět,
svět ve kterém není mezí,
kam by měl vložit část svého srdce.

Doufám,že mě se to povedlo alespoň z části.
Takže pokud se vám nějaký článek bude zamlouvat,
neváhejte komentovat,kritizovat a zase se někdy vrátit.

Bree (autorka blogu)Úvahy a Názory

Proč skrývat něco,za co se člověk vlastně stydět nemusí?

5. května 2010 v 18:47 | Bree
To je právě ta otázka. Blog jsem si založila proto,abych se tu mohla podle libosti vypsat a nechtěla jsem aby o něm věděl někdo kdo mě zná. Někdo kdo mě zná osobně, z reálu. Rodina,přátelé,učitelé... nikdo z nich. Brala jsem to tu jako takový internetový deníček,ale postupem času začala přidávat mnohem víc dalších článků.

Škola- blázinec,kde si pár pacientů hraje na učitele.

27. března 2010 v 12:42 | Bree
Přemýšlet na toto téma by se dalo věky, a pokaždé by se mohlo stát,že by náš názor mohl být jiný. Jsou dny,kdy do toho ústavu chodíme jenom proto,že prostě musíme. Jindy se zase těšíme na přátele, bez kterých si někdy tu třídu nedokážeme představit a jindy bychom radši byli bez nich.

Hudba já.

9. ledna 2010 v 15:45 | Bree
Tak nějak nad tím uvažuji už dýl, ale včéra, když u nás byla kámoška, jsme se k tomu tématu také dostali. Něco v tom smyslu,že jsme rády,že jsme se dostali v hudbě až k metalu... ale úplně jsme zírali, porstě jak jsme se od popu mohli dostat tak ,,daleko"? A zpátky už nás to netáhne. Jasně,já osobně si občas ráda poslechnu i něco jiného než jenom rock,metal a punk ke kterým mě to táhne teď nejvíc. Stačí aby člověk jenom zapnul rádio, myslím, že těm popovím komerčním skupinám se pořádně vyhnout nedokáže nikdo, protože na nás číhají na každém rohu.

Moje oblíbené místo.

12. prosince 2009 v 20:12 | Bree
Jak jsem vám už slibovala... dávám sem úvahu na téma ,,Moje oblíbené místo" neděste se hned a pokud máte čas- Tak čtěte :-) ... psala jsem to jako slohovku ve škole.! xD
 
 

Reklama